KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17569022

nr 1756 9022

Blandteknik

Ernö Fischer, Signerad, komposition, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 53x63 cm

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 23:39:50)
Uppdatera
Visning

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 18:27:27

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor